ورود به سايت
قابليتهاي نرم افزار
 
درخواست خريد

جهت سفارش خريد نرم افزار، كسب اطلاعات در مورد شرايط فروش و يا مشاهده دموي نرم افزار با واحد فروش شركت مهندسي كاراپرداز تماس حاصل فرماييد.

واحد فروش :41378 (9821+)

 
ارسال پيامك به صاحبان كالا

اطلاع از وضعيت كالاهاي موجود در انبار، ميزان كالاي وارد شده و خارج شده و موجودي كالا از نيازهاي اصلي صاحبان كالا در انبارهاي عمومي و صاحبان مشاغل در انبارهاي اختصاصي مي باشد. 

از طرف ديگر، با توجه به درخواست مشتريان جهت خريد كالا و رفت و آمد زياد كالاها بر اساس واردات يا توليد كالا در انبار، صاحبان كالا و مشاغل نياز به اطلاع دقيق از زمان ورود يا خروج كالا در انبار خواهند داشت چرا كه در برخي از مواقع حواله هاي صادر شده از طرف صاحب كالا با تاخير زماني چند روزه جهت تحويل در انبار وصول خواهند شد.

بخش ارسال پيامك نرم افزار انباردار كه با هدف اطلاع رساني لحظه اي به صاحبان كالا طراحي و توليد گرديده است، اين امكان را در اختيار كاربر نرم افزار قرار مي دهد تا پس از ثبت و نهايي سازي برگ ورود يا خروج كالا، پيامكي شامل مشخصات برگ ورود يا خروج و نوع و تعداد كالاهاي وارده يا صادره به صاحب كالا ارسال نمايد. صاحب كالا با دريافت اين پيامك علاوه بر مطلع شدن از وضعيت ورود يا خروج كالا به انبار، در مواردي كه به دلايل مختلف مانند اشتباه اپراتور، سرقت برگ حواله و... اشتباهي در ثبت اطلاعات بوجود آمده باشد، در سريعترين زمان ممكن قادر به رفع مشكل خواهد بود.

در اين قابليت كاربر سيستم، قادر به انجام تنظيمات نحوه ارسال پيامك و محتويات پيامك ارسالي خواهد بود.

 
صفحه اصلي    |   معرفي انبارداري   |   مشخصات نرم افزار    |   مشتريان    |   تماس با ما
شركت مهندسي كاراپرداز
طراحي سايت - شركت مهندسي كاراپرداز