ورود به سايت
?????? ?? ??? ??? ?? ???? ??????? - ??? ????? ?????????
قابليتهاي نرم افزار
 
ارتباط از راه دور نرم افزار انبارداري

 یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار انبارداري انباردار، امکان برقراری ارتباط با تجار و صاحبان کالا بدون حضور فیزیکی آنان در انبار است. با استفاده از این قابلیت، صاحب کالا يا مدير انبار می تواند صورتحساب و وضعیت موجودی کالای خود را از طریق خط تلفن بدون مراجعه حضوری و بدون نیاز به مکالمه مشاهده نماید. 


  انباری که این سیستم را مورد استفاده قرار دهد، یک کلمه عبور و یک کلمه رمز در اختیار هر صاحب کالا قرار خواهد داد. صاحب کالا با استفاده از این دو شناسه و با برقراری ارتباط تلفنی از طریق کامپیوتر، می تواند کلیه اطلاعات مربوط به موجودی خود از قبیل موجودی در انبار، ورودی و خروجی کالای مربوط به خود، ارزش ریالی موجودی، فهرست حواله های صادر شده و سایر اطلاعات را مشاهده نماید. طبیعی است امکان تغییر کلمه عبور برای تاجر وجود دارد. 

امنیت بسیار بالای نرم افزار انباردار ، به شما این اطمینان را می دهد تا نسبت به عدم دسترسی تجار و صاحبان کالا به اطلاعات سایرین و عدم اعمال تغییرات در اطلاعات مربوط به کالاها ، ورودیها و خروجیها توسط کاربر سیستم مطمئن بوده و هیچ نگرانی به خود راه ندهید.

با استفاده از این سیستم ، ترافیک کاری اپراتور انبار جهت پاسخگویی به تجار و صاحبان کالا و کنترل رفت و آمدهای کالا کاهش یافته و صاحبان کالا در هر زمان و مکانی قادر خواهند بود به وضعیت کالاهای خود در انبار بدون نیاز به حضور انباردار و اپراتور سیستم دسترسی داشته باشند.

این بخش از نرم افزار انبارداری انباردار به صورت یک بخش جدا بوده و خریداران نرم افزار در صورت تمایل، قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود. در صورت استفاده از نرم افزار انباردار و احساس نیاز به استفاده از بخش ارتباط از راه دور نرم افزار انبارداری، قابلیت نصب و راه اندازی این سیستم در آینده نیز وجود خواهد داشت.
 

اين نكته قابل توضيح است كه امكان استفاده از اين قابليت در قالب وب سايت اينترنتي و ارائه اطلاعات از طريق اينترنت نيز وجود دارد. با استفاده از اين قابليت پس از راه اندازي بخش ارتباط از راه دور بصورت وب سايت ، اطلاعات بصورت دوره اي (در بازه هاي زماني مورد نظر انباردار) به وب سايت منتقل خواهد شد و صاحبان كالا با مراجعه به وب سايت انبار امكان مشاهده اطلاعات مربوط به كالاها، برگه هاي ورود و خروج و ... را خواهند داشت.

مزاياي استفاده از بخش ارتباط از راه دور به صورت وب سايت عبارتست از :

  • امكان استفاده همزمان چند نفر بدون محدوديت
  • ارائه خدمات با سرعت بيشتر
  • امكان دستيابي به اطلاعات از هر مكان و در هر زمان بدون وابستگي به كامپيوتر انبار
  • عدم اختصاص خط تلفن به ارائه اين سرويس و عدم نياز به روشن بودن كامپيوتر انبار
  • عدم نگراني مدير انبار از دستكاري اطلاعات يا دسترسي به اطلاعات كامپيوتر انبار
  • بروز شدن اطلاعات وب سايت با توجه به صلاحديد مدير انبار
 
صفحه اصلي    |   معرفي انبارداري   |   مشخصات نرم افزار    |   مشتريان    |   تماس با ما
شركت مهندسي كاراپرداز
طراحي سايت - شركت مهندسي كاراپرداز